2.9.2015, 363221 návštev, meniny má Linda


VYUŽITE NAŠU AKCIOVÚ PONUKU!

Stavbárske centrum Stavmax Humenné s. r. o. pripravilo pre všetkých stavbárov zaujímavé akcie. Využite ponuku a výhodne nakúpte stavebný tovar.

 

Minerálna biela tenkovrstvová omietka so škrabanou štruktúrou, na vonkajšie a vnútorné použitie. So zrnitosťou 1,5 mm. Odolná voči vode, mrazu, umývateľná. Vhodná na zatepľovacie systémy.

Vápennocementová omietka so zrnitosťou do 1,2 mm. Na vytváranie vnútornej a vonkajšej jadrovej vrstvy stien a stropov. Je vhodným podkladom pod ušľachtilé a štukové omietky. Používa sa aj ako jednovrstvová jadrová omietka.

Stavebné lepidlo na lepenie obkladov a dlažieb zvlášť na vykurované podlahy, asfaltový podklad, lepenie na staré obklady. Lepidlo na báze cementu s vysokou adhéznou silou, mrazuvzdorné, flexibilné.

Stavebné lepidlo na lepenie obkladov a dlažieb zvlášť na vykurované podlahy, asfaltový podklad, lepenie na staré obklady. Lepidlo na báze cementu s vysokou adhéznou silou, mrazuvzdorné, flexibilné.

Je cementová suchá lepiaca a stierková zmes určená na kompletný proces zatepľovania fasád. Je priamo určená na lepenie tepelno izolačných materiálov ako fasádny polystyrén EPS (expandovaný), izolačné dosky z minerálnych vlákien a pod. Rovnako je určená pre celý proces stierkovania t.j. vkladanie armovacej mriežky/perlinky na týchto tepelných izolačných materiáloch a vytváranie tak ideálneho podkladu pre finálnu úpravu pred aplikáciou dekoratívnych omietok. V kombinácií s armovacou perlinkou ideálna na renováciu starých vypraskaných omietok.

Mrazuvzdorné lepidlo určené na lepenie nasiakavých keramických obkladov a dlažieb vo vnútornom prostredí.

Mrazuvzdorné stavebné lepidlo určené na lepenie fasádnych dosiek z penového polystyrénu a minerálnej vlny pri realizácii kontaktného zateplenia budov a pre vytváranie vrchnej výstužnej stierky pre tento izolant. Výborné na prekrytie problematických miest muriva alebo bežných omietok pri súčasnom vkladaní armovacej tkaniny. Je vhodné pre vnútorné aj vonkajšie prostredie.

    • Lepenka Prima V60 S35 - 19,50 €/10 m2

Podkladový pás proti zemnej vlhkosti spodnej stavby, základy alebo strešný plášť.

    • Pena Polyuretán. 750 ml trubičková - 3,60 €/ks

Montážna pena na montáže dverných zárubní a okenných rámov, vyplňovanie dutín, montážnych priestorov medzi panelmi, stenovými priečkami, stropom a podlahou, priechody elektrického vedenia.

    • Radiátory

Panelové a rebríkové radiátory značky Purmo.

Štuková omietka pre vnútorné použitie na minerálnu jadrovú omietku. Omietku nie je možné použiť samostatne ako jednovrstvovú omietku. Nie je vhodná ako podklad pod keramický obklad.

Vnútorná roleta s háčikmi. Farebné prevedenie: 1087 (bežová), manuálne ovládanie - ovláda sa jednoducho uchopením za spodnú časť rolety. Na rozmer okna: 55x78 cm, 55x98 cm (šxv).Akcia BASF

K silikónovej omietke f. BASF dostanete penetračný náter ZDARMA.

Akcia Cemix

Akcia na farebnú silikónovú omietku f. Cemix.

Akcia Isover

Ku každému metru štvorcovému izolácie Isover DOMO dostanete meter štvorcový parozábrany zadarmo.

Výpredaj keramických dlažieb a obkladov

Akcia Šariš

Pri nákupe nad 150 Eur a platbe v hotovosti dostanete 6 pív Šariš zadarmo.

Výpredaj interiérových dverí

Akcia Premac

Akcia na betónovú dlažbu Klasiko 6 cm a parkové obrubníky.
© 2007-2015 Stavmax Humenné s.r.o.