Akcie

Stavbárske centrum Stavmax Humenné s. r. o. pripravilo pre všetkých stavbárov zaujímavé akcie.
Využite ponuku a výhodne nakúpte stavebný tovar.

Radiátory

Panelové a rebríkové radiátory značky Purmo.

Prečo panelové radiátory Purmo?

1. Kvalita

Najdôležitejšou vlastnosťou, ktorá odlišuje naše produkty, je ich veľmi vysoká, nespochybniteľná kvalita. Na neustále zdokonaľovanie kvality našich produktov dozerá niekoľko desiatok inšpektorov ako aj integrovaný systém riadenia ISO 9001 i ISO 14001, kontrolovaný British Standards Institution Quality Assurance.

Dvojitý náter radiátorov metódou kataforézy  (základný náter) a elektrostatickým nanášaním práškových farieb (vrchné), zaručuje, že sa získa lakovaný povrch najväčšej životnosti a kvality. Metóda je všeobecne používaná v motorizačnom priemysle pri nátere automobilových karosérií.

2. Estetika

Panelové radiátory Purmo sú estetické a hodia sa ideálne do vzhľadu miestnosti, v ktorej sú nainštalované. Okrem radiátorov s predným profilovaným panelom, klienti s vyššími požiadavkami si môžu vybrať radiátor s hladkým predným panelom Purmo Plan.

Štandardné radiátory sú natierané bielou farbou RAL 9016. Na želanie klienta môžu byť doručené tiež v jednom zo 200 iných farieb z palety RAL.

3. Dostupnosť

Purmo je nepopierateľným líderom na poľskom trhu a vlastní najväčšiu distribučná sieť v Poľsku. Ponad 250 autorizovaných dílerov, ktorí dodávajú radiátory do viac ako 3000 obchodov, zaručuje možnosť nákupu radiátoru skoro na každom mieste v Poľsku. V nepretržitom predaji vďaka výrobe veľkého množstva radiátorov ponúkame nielen typické radiátory, ale aj netypické. V podstate máme v ponuke viac ako 1000 rôznych veľkostí.

4. Univerzálnosť

Radiátory Purmo sa môžu používať nielen v jednotrubkových, ale aj dvojtrubkových inštaláciách ústredného kúrenia. V závislosti od druhu radiátora je možné pripojovať ich k inštalácii vo viacerých variantoch a predovšetkým v súčasnosti módnom vyvedení v dolnej časti steny.

Široká škála produktov umožňuje dopasovať vhodnú výšku, dĺžku, šírku a výkon radiátora v každej miestnosti. Ak ide o miestnosti so zvýšenými hygienickými požiadavkami ponúkame radiátory bez krytov a konvekčných prvkov typu Purmo Hygiene, Purmo Ventil Hygiene alebo Purmo Ventil Hygiene M, ktoré majú atest Štátneho hygienického ústavu.

5. Záruka

Neustále zdokonaľovanie výrobného procesu a vysoká kvalita radiátorov umožňuje predĺženie záručnej lehoty. Naša firma od roku 2007, ako jedna z mála, ponúka 10-ročnú záruku na panelové radiátory Purmo.

ZOZNAM AKCIÍ

Akcia Šariš

Výpredaj keramických dlažieb a obkladov

Sadrokartón - Rigips PS RB hr. 12,5 mm - 1,2 x2 m - 3,02 €/m2

12,5 mm - 1,2 x 2 m - 3,17 €/m2

Baumit vnútorný štuk - 7,20 €/25 kg

Štuková omietka pre vnútorné použitie na minerálnu jadrovú omietku.

Lepidlo Cemix lepiaca stierka 2210 (Špecial) - 6,75 €/25 kg

Mrazuvzdorné stavebné lepidlo určené na lepenie fasádnych dosiek z penového polystyrénu a minerálnej vlny...

Lepidlo Cemix 8200 C1T (Štandard)- 5,75 €/25 kg

Mrazuvzdorné lepidlo určené na lepenie nasiakavých keramických obkladov a dlažieb vo vnútornom prostredí.

Den Braven FX lepidlo na obklady a dlažbu QUARTZ C2 - 8,80 €/25 kg

Tenkovrstvá lepiaca malta na báze cementu určená pre lepenie keramických obkladov a dlažieb z prírodného i umelého kameňa, dosiek nekonštantnej hrúbky, k pokladaniu jemnej keramiky na omietku, betón, pórobetón a neomietnuté murivo.

Den Braven lepidlo SUPER FLEX C2TES1 - 12,00 €/25 kg

Flexibilné lepidlo na obklady a dlažbu Super Flex C2TE S1.

PCI Multiputz® MSP 1 zatieraná omietka - 18,00 €/25 kg

Minerálna biela tenkovrstvová omietka so škrabanou štruktúrou, na vonkajšie a vnútorné použitie. So zrnitosťou 1,5 mm. Odolné voči mrazu...

PCI Pecicret® HK 01 Vápennocementová omietka - 6,75 €/30 kg

Vápennocementová omietka so zrnitosťou do 1,2 mm. Na vytváranie vnútornej a vonkajšej jadrovej vrstvy stien a stropov.

Radiátory

Panelové a rebríkové radiátory značky Purmo.

Stavmax Humenné, s. r. o. - jedno z najväčších stavbárskych centier v humenskom regióne.