Vyskúšajte, to je nové!

Stavbárske centrum Stavmax Humenné s. r. o. uvádza na trh nové druhy stavebného tovaru.
Navštítve naše priestory a určite si vyberiete kvalitné moderné materiály pre Vašu stavbu.

DigiSolution - grafický návrh dlažby od Premacu

Ako môžete využiť túto službu?

V ideálnom prípade pri výbere dlažby postupujte nasledovne:
Premyslite si, akú predstavu máte o stvárnení vášho vonkajšieho areálu, aké farebné kombinácie produktov by sa vám páčili. Pri tom vám pomôže návšteva jednej z našich výstavných plôch, alebo Premac - Poradenského dňa. Ak kvôli veľkému množstvu kombinačných možností a farebných variant nemáte ešte presnú predstavu – žiaden problém – náš tím centra služieb zákazníkom vám vytvorí návrh aj bez uvedenia presnejších údajov.

Potrebujeme od vás fotografiu, alebo schematický nákres Vašej stvárňovanej plochy. Do duplikátu tejto predlohy môžeme podľa vášho želania čo najreálnejšie vložiť naše produkty. Odfotografujte Vaše plochy. Pre optimálne výsledky môžete pritom dodržiavať tipy nášho DigiSolution Fotoradcu.

Doručte nám Vaše obrázky. K tomu môžete využiť napríklad Premac - Poradenský deň, alebo poslať Vaše fotografie cez náš Online-Formulár. Naši partneri, obchodníci so stavebninami, Vám budú samozrejme tiež nápomocní a radi prevezmú vaše fotografie a priania. 

Každý piatok je v Premac-u poradenský deň

Neváhajte využiť Premac poradenský deň piatok od 8 – 17 hodiny od 01.03. do 31.10. V Premac závode vo Vašej blízkosti. Naši odborní poradcovia si vyhradia čas, aby ste prehĺbili podnety a prediskutovali individuálne riešenia. Prosím, dohodnite si vopred poradenský termín, aby sme si pre vás mohli rezervovať dostatok času. Prineste pri svojej návšteve fotografie alebo podklady jednoducho so sebou. Majte však prosím pochopenie, ak naši pracovníci nebudú môcť spracovať vaše fotografie ihneď. V takom prípade nám môžte nechať vašu adresu a – presne ako chcete – aj vaše želania ohľadom produktov a stvárnenia. Spracované obrázky vám zašleme do niekoľkých dní mailom, alebo poštou. 

Premac výstavné plochy aj vo Vašej blízkosti 

Naše výstavné plochy sú samozrejme pre vás otvorené aj v ostatné dni, nepretržite. Môžte tak spojiť pohľad na skutočné farebné prevedenie a akosť povrchu našich produktov, s možnosťou stvárnenia vašich predstáv. 

Zaslanie podkladov online

Pokiaľ ste odfotografovali vašu plochu, môžete nám poslať Vaše obrázky pohodlne online. Na to vám dávame k dispozícii Online-Formulár.

Na čo musím dbať?

Ideálne fotografie pre spracovanie s DigiSolution dostanete, keď budete pri fotografovaní dodržiavať tipy a pokyny nášho Fotoporadcu. Takto môžeme presadiť Vaše želania rýchlejšie. Digitálne fotografie môžete priniesť na pamäťových kartách, CD, USB, alebo zaslať online. Dvojrozmerné výkresy by nemali byť väčšie ako A3.

Čo by som nemal očakávať od DigiSolution?

DigiSolution by Vám malo pomôcť vytvoriť si lepší obraz o Vašom novom exteriéri s našimi produktami. Nie je to žiaden plánovací softvér a nenahrádza profesionálne poradenstvo záhradného či krajinného architekta. V ideálnom prípade skombinujte skúsenosť odborníka na mieste s našou novou službou. Nezabudnite prosím, že v zobrazeniach sú možné farebné odchýlky. Preto Vám chceme odporučiť návštevu jedného z našich závodov, alebo Vášho obchodníka so stavebninami. Na základe našej výstavnej plochy a Vám predloženej vzorky môžete najlepšie získať dojem o originálnej farbe a povrchu. Majte prosím pochopenie pre to, že spracovanie Vašich obrázkov môže podľa okolností trvať niekoľko dní.

ZOZNAM NOVINIEK

PREDAJŇA / 25.11.2016

Premac Granublok oplotenie

Plotový systém s povrchovou úpravou z otĺkaného betónu so vzhľadom prírodného kameňa. Táto povrchová úprava „ostarenia“ dodáva plotu nádych histórie.

PREDAJŇA / 24.10.2016

Označovanie a použitie cementových lepidiel

Nie je lepidlo ako lepidlo! Označovanie cementových lepidiel podľa EN 12004

PREDAJŇA / 21.11.2016

Cemix silikónové omietky MAGIC DECOR

Špeciálne omietky pre kreatívne stvárnenie fasád. Vzájomnou kombináciou s ostatnými omietkami MAGIC DECOR v rôznej farebnosti možno dosiahnuť rôznu imitáciu povrchov (podklad pre imitáciu jemného betónu). V kombinácii so šablónami DECOR možno dosiahnuť imitácia kameňa, tehlového pásku alebo nárožia.

PREDAJŇA / 15.11.2016

Primalex Inspiro

Primalex si pre vás pripravil limitovanú edíciu jemných odtieňov bielej a ponúka vám výber zo štyroch odtieňov. Jedná sa o veľmi svetlé odtiene, ktoré vznikajú pridaním malého množstva farebného pigmentu do čistej bielej farby. Výhody ich použitia v interiéri sú jasné: ponúka jemné prechody medzi tmavým nábytkom a svetlými stenami, zachováva čistotu a sviežosť bielej farby, nepôsobí tak sterilne ako čistá biela farba, stavia na súčasných najpopulárnejších odtieňoch – krémové, sivé a žlté.

PREDAJŇA / 15.11.2016

Fatra Click vinylová plávajúca podlaha

Plávajúca vinylová podlaha jednoduchá inštalácia pomocou patentovaného „Clic“ systému moderné vzory dokonalo imitujúce drevo heterogénny povrch vhodný pre občiansku aj komerčnú výstavbu podlaha je po položení okamžite pripravená na prevádzku a zaťaženie vinylový povrch s vysokou odolnosťou a ľahkou údržbou jednoduchá inštalácia bez zložitého náradia a väčších skúseností s pokládkou moderné designové podlahy novej generácie vynikajúca zvuková izolácia záruka 10 rokov

PREDAJŇA / 14.11.2016

Vaspo Decorstone drevo dub

Ďalším prírodným prvkom nášho sortimentu sa stáva drevo. Kolekcia je zaradená do sekcie dekoračných obkladov a pozostáva z obkladového kameňa, betónovej dlažby a trávnikovej obruby. Celá kolekcia sa vyrába v jednom farebnom odtieni dubu. Obkladový kameň Decorstone Drevo dub je verná imitácia starého dreva s detailným zobrazením drevenej vráskavej štruktúry so zachovanými sukmi, ktoré dodávajú obkladu ešte prirodzenejší vzhľad. Príslušenstvom k obkladu sú krajové kusy, ktoré dotvárajú kompaktný celok.

PREDAJŇA / 14.11.2016

Ytong Lambda YQ

Prečo stavať s Lambdou YQ? Vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti Vhodná pre ultranízkoenergetické domy a domy s takmer nulovou potrebou energie, a to i bez zateplenia Finančná úspora až 42 % oproti plnené pálenej tehle Trvalá hodnota pre zákazníkov na niekoľko generácií dopredu Zdravé bývanie s optimálnou klímou v zime i lete

PREDAJŇA / 24.10.2016

MAMUT GLUE (High tack)

Lepidlo Mamut vytvára mimoriadne odolné lepené spoje už s maximálnou počiatočnou priľnavosťou. Prilepí i ťažké predmety mamuťou silou k podkladu, bez nutnej fixácie lepeného spoja. Lepidlo Mamut nahrádza klince, skrutky a nity. Jedná sa o špeciálnu modifikáciu MS polymérov, vytvárajúca po vytvrdnutí pretierateľný vysokopevnostný a elastický spoj. Nie je agresívny k podkladom, je ideálny na lepenie zrkadiel.

PREDAJŇA / 23.09.2016

ISOVER Clima 034

ISOVER Clima 034 Nová fasádna izolačná doska z minerálnej vlny. Nový typ izolačnej dosky určenej na kontaktné zateplenie fasád ponúka výnimočné tepelnoizolačné a akustické vlastnosti v kombinácii s výrazne nižšou hmotnosťou, ktorá je o viac ako 50 % nižšia ako pri bežnej fasádnej minerálnej izolácii. Ďalšími prednosťami izolácie ISOVER Clima 034 sú zjednodušená manipulácia a aplikácia, vysoká protipožiarna odolnosť, vynikajúce akustické parametre izolácie. Vďaka vysokému podielu recyklovaného skla, až 80 %, je izolácia obzvlášť vhodná pre ekologické stavby.

PREDAJŇA / 21.10.2016

PCI Multiputz® NoBio Z - Dokonale odolná omietka

Značka PCI na trh uviedla omietky novej generácie PCI Multiputz® NoBio Z, ktoré dokonale chránia fasádu pred biotickým napadnutím, akým sú riasy, huby alebo rôzne typy plesní. Tieto omietky sú určené na vytváranie finálnych povrchových úprav stavebných konštrukcií vo vonkajšom aj vnútornom prostredí a sú vhodné najmä na vonkajšie tepelnoizolačné kontaktné systémy (ETICS). Vysoká kvalita povrchovej úpravy výrazne predlžuje životnosť systémov ETICS a prispieva k znižovaniu nákladov na údržbu.

PREDAJŇA / 21.10.2016

DigiSolution - grafický návrh dlažby od Premacu

DigiSolution je služba, ktorá pomôže stvárniť váš vonkajší areál s použitím našich produktov. Uvidíte tak vopred návrh, ako by exteriér pôsobil, ak by ste na vašej ploche použili dlažby, palisády, terasové platne a iné betónové výrobky od spoločnosti Premac. Samozrejme bezplatne a nezáväzne.

PREDAJŇA / 21.10.2016

Velux svetlovod novej generácie

Užívajte si meniace sa svetlo dňa Prirodzené denné svetlo oživuje vaše vnútorné priestory tak, ako to jednoduchá lampa nedokáže. Zažívajte meniace sa svetlo jednotlivých ročných období a častí dňa kdekoľvek tam, kde je prítomný svetlovod VELUX.

PREDAJŇA / 20.10.2016

Rigips Modrá akustická doska s Activ´Air

Rigips prináša na trh novinku – Modrú akustickú dosku Activ’Air, ktorá výrazne zvyšuje pohodlie bývania. Modrá akustická doska s technológiou Activ´Air, má okrem skvelých akustických a protipožiarnych vlastností aj ďalšiu – prispieva ku kvalite vnútorného ovzdušia.

PREDAJŇA / 23.09.2016

POROTHERM T Profi

Ďalšia revolučná novinka medzi murovacími materiálmi, ideálne pre nízkoenenergetické a pasívne domy

PREDAJŇA / 23.09.2016

Premac - POLIGONO

Dlažba pre exteriér - dokonalá imitácia lomového kameňa. Perfektná kombinácia prirodzeného vzhľadu a technických výhod. Je ekologická, pojazdná a jednoducho sa pokladá!

PREDAJŇA / 23.09.2016

SCHIEDEL - KINGFIRE - PARAT

Pri výstavbe hľadí na energetickú náročnosť stavby a zároveň na maximálne využitie priestoru ...

PREDAJŇA / 23.09.2016

Certifikát - Register solventných firiem

Subjekt nemá záväzky dlhšie ako 30 dní po lehote splatnosti. Subjekt nemá žiadne registrované dlhy v dostupných zdrojoch.

Stavmax Humenné, s. r. o. - jedno z najväčších stavbárskych centier v humenskom regióne.